Penzion Rusalka

Vážení návštěvníci,
vítejte na stránkách rodinného penzionu Rusalka, který nabízí úžasnou dovolenou po celý rok.

Penzion se nachází cca 100 km od Prahy, patnáct minut jízdy autem od Jablonce nad Nisou i Liberce. Dostanete se k nám i vlakem, od stanice Návarov je penzion vzdálen cca 200 m.
Penzion situován v tichém a klidném údolí pod soutokem potoka Zlatníka a romantické řeky Kamenice.
Nedotčená příroda s čistým vzduchem, která je vedena jako významná evropská lokalita Vás zcela jistě nadchne. Okolí penzionu nabízí aktivní dovolenou pro všechny věkové kategorie. Okolní památky a stezky jsou rájem nejen pro turisty, ale i pro cyklisty, sportovce, houbaře, milovníky přírody, fotografy, horolezce, rybáře…

V částečně zrekonstruované budově na Vás čekají vybavené dvou i více lůžkové pokoje, společenská místnost i bar s WIFI připojením. Samozřejmostí je vybavenost pro malé děti (postýlky, jídelní stoličky i dětské příbory, nočníky apod.) K dispozici je rovněž altán se sportovním vybavením, otevřené hřiště a samozřejmostí je i hrací koutek pro děti.
Pro děti i jejich rodiče, po předchozím objednání, mohou být připraveny pohádkové a objevné stezky v okolí penzionu s překvapením, a také výtvarné či kreativní dílničky. Po dohodě je možné i krátkodobé hlídání dětí.

Své vozy můžete zaparkovat na parkovišti, které je přímo před penzionem a chráněné kamerovým systémem.

Úschovna kol i lyží k dispozici.

Pro zájemce nabízíme možnost zapůjčení párty stanů s příslušenstvím v provedení 8×12, 4×8, 4×6 v případě i stanů vojenských 6×6. Zapůjčit je možné rovněž stoly s lavicemi standardní či oválné (tzv. pivní sety).

Penzion Rusalka Vám nabízí cenově dostupné a především příjemné ubytování v útulném prostředí, kde se o vás postará milý a ochotný personál.

Těšíme se na Vás.